HAKKIMIZDA

“Amatör ruhla profesyonel yaklaşım”

 

GLS Grup, süs bitkisi üretim sektörüne en uygun kalitede yetiştirme ortamı ürünlerini en verimli ve maliyeti en aza indirecek şekilde tedarik etmeyi amaçlayan bir tarım şirketleri grubudur. Yetiştirme ortamındaki bir eksik günün ve küçük bir sorunun tüm üretim sezonunu kaybetmesine neden olabileceğinin farkındayız. Bu sayede güçlü stok seviyesi, hızlı sevkiyat, ihtiyaca yönelik ürün ve maksimum ürün güvenliği ilkeleri ile müşterilerimizin ürününe değer katıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakasında bulunan merkezimizde Türk Tarımına hizmet vermeye devam ediyoruz. Ayrıca saha ekiplerimiz ile süs bitkisi üreticilerinin sorunlarına odaklanarak yeni ürünler ve iş modelleri geliştirmeye devam ediyoruz.

cropped-web-1024x615-1-500x290
SB-630

Torf, substrat ve yetiştirme ortam bileşenleri ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin.

GLS Grup olarak çalışmaya, öğrenmeye, gelişmeye ve Türkiye ekonomisine hizmet etmeye devam edeceğiz.

1997’den beri kendimizi paydaşlarımız için en iyisini yapmaya adadık. Değerlerimize önem veriyoruz çünkü gelecekte yalnızca bu değerlerin başarı sağlayacağına inanıyoruz. Her zaman daha iyiyi hedefliyoruz, bu nedenle AR-GE’ye özel önem veriyoruz.

Motivasyonumuz müşterilerimize, çalışanlarımıza, hissedarlarımıza ve en önemlisi ülkemize ve milletimize katkı sağlamaktır.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda; Temiz, yüksek teknolojiye dayalı, katılımcı, yeniliğe ve gelişime açık, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir iş yapış şekliyle ülkemizde lider bir şirket olma yolunda önemli adımlar atıyoruz.

25 yıla yaklaşan iş hayatımızda; Öncelikle çalışma arkadaşlarıma, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kattıkları değerlerden dolayı teşekkür ederim.

Ahmet GÜLSUN

KURUCU